Home

Kalendář událostí

<<  Září 2017  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Přihlášení


  • pravidelne-fotopivo

Previous
Next
Pozvánka na putovní výstavu "Putovní kolíček" Tisk Email
Napsal uživatel KOM   
Čtvrtek, 26 Květen 2016 13:50

putovni kolicekRádi bychom Vás srdečně všechny pozvali na již III. ročník putovní výstavy fotek zavěšených mezi stromy Putovní kolíček 2016
První zastávka se uskuteční již tento víkend v Bělušicích a své fotografie Vám na ní bude prezentovat osm severočeských amatérských fotografů, sdružených do našeho fotografického klubu KLOF. 
Stačí nám šňůra na prádlo, kolíčky a samozřejmě fotografie, speciálně upravené tak, aby vydržely venkovní prostředí. To jsou hlavní pomůcky na těchto putovních výstavách. Fotografie rozvěšené mezi stromy si i letos budou lidé prohlížet na mnoha místech Ústeckého kraje. Všechny výstavy jsou součástí místních akcí, jako jsou různé slavnosti, pouťe, dětské dny atd..
Termíny všech 8 zastávek putovní výstavy najdete na internetových stránkách www.putovnikolicek.eu.
Těšíme se na viděnou.

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Červen 2016 18:28
 
A drž pach Tisk Email
Napsal uživatel Martin Hozák   
Čtvrtek, 31 Říjen 2013 00:31

U MorouseJmenuji se Walter. Byl jsem smířen s tím, že budu žít život klidný, bez výkyvů, bez extrémních situací, obdobný jako drtivá většina z těch miliard dalších na zemi, až se nakonec v klidu a míru v prach obrátím. V neděli 27.10.2013 ve 12:46 se můj život nadobro změnil a já vám budu vyprávět svůj dechberoucí příběh.
Přeskočím ty nudné pasáže, jak jsme spolu s bratrem Hansem spatřili světlo světa díky jednomu německému páru horolezců na jejich cestě z Adršpachu do Náchoda a nezajímavé pasáže z mého ranného stádia, kdy byl pro mě největším zážitkem okolo běžící rotvajler, který se zastavil, jen aby mne očichal. Nemohu však vynechat souvislosti, bez kterých by můj příběh byl jako pár slepených dílků puzzle z celé skládačky.
V severních Čechách se kdysi dávno zformovala parta nadšenců pro fotografii a začali pořádat společné akce, fotografování v přírodě, debaty nad svými díly a později i pravidelné jarní a podzimní několikadenní výlety. Ne jinak tomu bylo na podzim roku 2013, kdy se dohodli, že si společně zafotí v Adršpašských skalách a okolí.

Páteční podzimní odpoledne bylo provoněno volbami do poslanecké sněmovny a tak se také předseda Klofu mihl volební místností na oseckém náměstí a spěchal sbalit poslední drobty do objemné bagáže. Slíbil, že bude rychlý, aby na něj Marcel s Péťou nemuseli dlouho čekat a nezískali tak zbytečný skluz v přesném plánu. K jeho překvapení stíhal vše s přehledem a ve smluvený čas byl připraven. Je to člověk vnímavý a trpělivý a proto dal Marcelovi a Pétě více než dvě minuty, než zavolal. "No my, asi tak, hmmm už jedeme, za chvíli tam asi budeme": mumlala Péťa do telefonu. A opravdu si to už za chvíli Marcelova fordka štrádovala směrem k Hrobu pro čtvrtého pasažéra, pro Jardu. Opět další zdržení. Jardovy výmluvy, že si myslel, že ho prozvánějí, že teprve vyrážejí z Oseka, nemohl brát předseda vážně a tak ho sjel káravým pohledem. Naložili Jardovu bagáž do skoro plného kufru a vydali se do Teplic pro posledního spolucestujícího.

Aktualizováno Středa, 03 Prosinec 2014 12:47
 
Výprava za jetřichovickými rocksy Tisk Email
Napsal uživatel Martin Hozák   
Čtvrtek, 01 Listopad 2012 00:49

DSC 3586Tak zpravu si to zaslouži, ale kratkou, bo neni čas p… .

Již jsem si navykl navštěvovat pravidelně dvakrát do roka akce Péti Pazdírka a i tentokrát jsem měl pečlivě sbalený a připravený batůžek a čekal, až se řekne už. V plánu bylo Českosaské Švýcarsko, a tak jsem se radoval, že tentokrát nebudu muset trávit dlouhé hodiny jízdou v autě. O čas jde až v druhé řadě, ale spíše divoké zkušenosti s klofími řidiči mi velí být ostražitý. Jízda somnambulisty v noci v protisměru, sáňkování po německých silnicích ve francouzském voze, požívání omamných látek za jízdy ve formě vylitého benzínu v zavazadlovém prostoru, jízda dle lodní navigace  …. na třetí straně by vás to stejně už omrzelo. Bohužel mi zatím nebylo umožněno „ukázat“, jak se má jezdit, protože jakožto vysoký klofí hodnostář bych měl mít svého řidiče a i tentokráte tomu nebylo jinak.

Aktualizováno Úterý, 21 Květen 2013 12:59
 
Osecká Clona 2012 Tisk Email
Napsal uživatel Martin Hozák   
Pátek, 11 Květen 2012 00:00

Na FlájíchPrvní květnový víkend (4.-6.5.2012) proběhla naše každoroční a největší akce Osecká Clona, čímž máme za sebou již čtvrtý ročník. Mezi účastníky byly staré známé tváře, opět i pár nováčků a počtem fotografujících se tento ročník také nijak výrazně nelišil od ostatních. Počasí nám vyšlo a dle reakcí se nám opět podařilo zaujmout navštívenými lokacemi a ukázat, že region má co nabídnout i fotografům. Flájská přehrada, Mariánsko-Radčické rybníky, Želenice, vrch Číčov, parkury na Mosteckém hipodromu a mostecké kostely, to je výčet lokací, které jsme stihli navštívit.

Tímto děkuji všem za příjemně strávený víkend, Zdeňkovi Hajnému za dobré pohoštění v Pivním klubu Osek, panu Kavkovi za ubytování v Autocampu Osek a městu Osek za finanční podporu.

Dobré světlo.

 Tady najdete reportážní fotografie.
A zde na Rajčeti jsou uloženy fotografie i ostatních zúčastněných.

Aktualizováno Úterý, 26 Březen 2013 21:43
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 1 z 8

Vítězné tématické foto

Téma na Červenec - Kostky
Redek Havlena - Cocacola - s průmerem 4,75 bodů, 19 bodů celkem
Radek Havlena - CocaCola

Nové ve fotogaleriiNení zde žádný komentář.

Nové na vývěsní desce

Nové v článcích

Nové v knize návštěv

Great looking web site. Think you did a great deal of your v...
Vítáme nového uživatele Filipa Dostála. Dobré světlo.
Vítáme nového uživatele Vítězslava Syrovátku. Dobré světlo.<...
Vítáme nového uživatele Libora Marečka. Dobré světlo.
Vítáme nového uživatele Marcela Beneše. Dobré světlo.

Počet návštěvníků

301792
DnesDnes65
VčeraVčera282
Teno týdenTeno týden347
Tento měsícTento měsíc5149
CelkemCelkem301792
Vaše IP -54.227.48.147
Přihlášeno 0
Hostů 27
Počítadlo spuštěno
25.3.2009
© Copyright Klof • Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu autora je jakékoli užití fotografií či textů zakázáno.