Home Články, komentáře Události, komentáře

Kalendář událostí

<<  Listopad 2017  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Přihlášení


Události
Pozvánka na putovní výstavu "Putovní kolíček" Tisk Email
Napsal uživatel KOM   
Čtvrtek, 26 Květen 2016 13:50

putovni kolicekRádi bychom Vás srdečně všechny pozvali na již III. ročník putovní výstavy fotek zavěšených mezi stromy Putovní kolíček 2016
První zastávka se uskuteční již tento víkend v Bělušicích a své fotografie Vám na ní bude prezentovat osm severočeských amatérských fotografů, sdružených do našeho fotografického klubu KLOF. 
Stačí nám šňůra na prádlo, kolíčky a samozřejmě fotografie, speciálně upravené tak, aby vydržely venkovní prostředí. To jsou hlavní pomůcky na těchto putovních výstavách. Fotografie rozvěšené mezi stromy si i letos budou lidé prohlížet na mnoha místech Ústeckého kraje. Všechny výstavy jsou součástí místních akcí, jako jsou různé slavnosti, pouťe, dětské dny atd..
Termíny všech 8 zastávek putovní výstavy najdete na internetových stránkách www.putovnikolicek.eu.
Těšíme se na viděnou.

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Červen 2016 18:28
 
Klofák roku 2012 Tisk Email
Napsal uživatel Martin Hozák   
Neděle, 30 Prosinec 2012 23:21

Při ohlédnutí za končícím rokem 2012 jsem se snažil přijít na to, co našemu Klofu ještě chybí. A taky jsem na to přišel. Všude je to samá celebrita a VIP persóna, ale Klof v tomto směru pokulhává ;-)

A tak budiž vyhlášen první ročník Klofáka roku. Stane se jím nejaktivnější, nejpřínosnější, nejvíce oceňovaný fotograf/ka na Klofu, kterého vybere přísná porota ;-) Jedním z hlavních kritérií je počet bodů za vložené fotografie a aktivita v průběhu roku.

 a

Klofákem roku 2012 se stává

Jarda Panoch

logotukan 

TOP žebříček našich VIP fotografů.
Témata 11/2011 - 10/2012 Fotografie vložené v roce 2012
1. Míra Pokorný - 302 bodů 1. Jarda Panoch - 346 bodů
2. Monika Ježková - 191 bodů 2. Míra Pokorný - 223 bodů
3. Lenka Hofrichterová  - 181 bodů 3. Lenka Hofrichterová - 221 bodů
4. Jarda Panoch - 180 bodů 4. Jan Sklepník - 197 bodů
5. Markéta Soukupová - 146 bodů 5. Jirka Holata - 178 bodů

 

Aktualizováno Sobota, 01 Únor 2014 22:15
 
Výprava za jetřichovickými rocksy Tisk Email
Napsal uživatel Martin Hozák   
Čtvrtek, 01 Listopad 2012 00:49

DSC 3586Tak zpravu si to zaslouži, ale kratkou, bo neni čas p… .

Již jsem si navykl navštěvovat pravidelně dvakrát do roka akce Péti Pazdírka a i tentokrát jsem měl pečlivě sbalený a připravený batůžek a čekal, až se řekne už. V plánu bylo Českosaské Švýcarsko, a tak jsem se radoval, že tentokrát nebudu muset trávit dlouhé hodiny jízdou v autě. O čas jde až v druhé řadě, ale spíše divoké zkušenosti s klofími řidiči mi velí být ostražitý. Jízda somnambulisty v noci v protisměru, sáňkování po německých silnicích ve francouzském voze, požívání omamných látek za jízdy ve formě vylitého benzínu v zavazadlovém prostoru, jízda dle lodní navigace  …. na třetí straně by vás to stejně už omrzelo. Bohužel mi zatím nebylo umožněno „ukázat“, jak se má jezdit, protože jakožto vysoký klofí hodnostář bych měl mít svého řidiče a i tentokráte tomu nebylo jinak.

Aktualizováno Úterý, 21 Květen 2013 12:59
 
Jesenické zelenání Tisk Email
Napsal uživatel Martin Hozák   
Čtvrtek, 24 Květen 2012 00:30

KOM a maličkaté telátkoKvěten je lásky čas, a tak se někteří z nás rozhodli, že se pojedou do přírody pomazlit se svými aparáty na akci pořádanou naším ostravskym kamošem Péťou Pazdírkem. Zázraky se dějí a tentokrát se s námi zhmotnil i Martin Zíta, který jinak proplouvá všemi akcemi pouze jen jako všudypřítomná energie. Cílem bylo jesenické lázeňské městečko Karlova Studánka a příjemné ubytko U Seifertů.  
Někteří nedočkavci vyrazili již o sváteční úterý, aby zabrali co možná nejlepší strategická místa v chatě a řádně oslavili osvobození. A dobře jim tak. Druhý den se jim totiž krátká procházka protáhla na slušných 24 kilometrů a jak si při tom užili jejich netrénované nohy, to bylo skoro až hmatatelné po celou dobu pobytu.  A někteří si i vykouzlili krásné útvary na nohou, na které budou ještě dlouho pyšní.

Druhá skupina, která je v těchto věcech přece jen trochu zběhlejší, vyrazila ve středu. Krásně se tím vyhnula nepříjemnému bloudění a hladovění v kopcích a navíc o nic nepřišla (i ten obrazový středeční materiál tomu odpovídá ;-).

Aktualizováno Středa, 24 Říjen 2012 23:27
 
Jak jsme přežili fotografování Tisk Email
Napsal uživatel Martin Hozák   
Pondělí, 13 Únor 2012 15:50

furt se plete a furt se pletePosledních čtrnáct ač mrazivých, ale slunných dní, týdny fotografické střídmosti a neustálé výzvy páně Miroslava konečně zasely semínko, které vzklíčilo, a my se o sobotní dopoledne měli vydat směrem do Česko-saského Švýcarska. Organizace typu „za deset minut vyrážíme“ se neujala a hozené rukavice se chytl jen místopředseda, jakožto třetí člen osádky. Honzu jsem chytl (jak už jsem si zvykl, až jsem polkl) ve sprchovém koutě (Telefonem. A když někoho chcete chytnout, je dobré ho zahnat do kouta ;-). Bohužel si nebyl jistý aktuální domácí situací a tak jsem z jeho koktání vyrozuměl, že se do věci musím vložit a požádal ho, aby mi dal k uchu Kačenku (člověk z masa a kůže s velkým K, nikoli Honzova osobní pískací hračka). Nechtěla mě k uchu, že prý má mokré vlasy a Honza mi nabídl, že mám dorazit osobně. Do sprcháče!? To ne! Červenal bych se a koktal. Tak jsem ho raději požádal, aby překládal, a společnými silami jsme neoblomnou Kačenku oblomili. Lenka takticky usoudila, že naštvat 8 lidí je horší než 3, a tak k její pozdější velké lítosti i radosti (jak se dočtete později (takže neodcházejte (ani na chvíli))) s námi nejela. Jarda volal s křížkem po funuse a díky nevraživosti Křinického údolí vůči signálům mobilních operátorů jsem si s ním ani nepopovídal.

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Únor 2012 08:19
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4
© Copyright Klof • Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu autora je jakékoli užití fotografií či textů zakázáno.